Kontakt

Ministarstvo gospodarstva

Ulica grada Vukovara 78
10 000 Zagreb

OIB: 22413472900

 

Kabinet ministra
Radimir Čačić, prvi potpredsjednik Vlade Republike Hrvatske i ministar gospodarstva
Radimir.Cacic@mingo.hr

Gordana Vudrag, tajnica ministra
Gordana.Vudrag@mingo.hr

Tel. 01/6106-111; fax. 01/6109 110

Sonja Ivoš, tajnica Kabineta ministra
Sonja.Ivos@mingo.hr

Gordana Vudrag, tajnica ministra
Gordana.Vudrag@mingo.hr

Tel. 01/6106-111; fax. 01/6109 110

Tamara Obradović Mazal, zamjenica ministra
Tamara.Obradovic-Mazal@mingo.hr

Petra Švraka, tajnica
Petra.Svraka@mingo.hr

Tel. 01/6106 994; fax. 01/6109 120

Miki Huljić, pomoćnik ministra
Miki.Huljic@mingo.hr

Sanja  Autisher, tajnica
Sanja.Autischer@mingo.hr

Tel. 01/6106 120; fax. 01/6109 120

Teja Kolar, pomoćnica ministra za javnu nabavu
Teja.Kolar@mingo.hr

Martina Zebec, tajnica
Martina.Zebec@mingo.hr

Tel. 01/6106 644; fax. 01/6106 604

Vedran Kružić, pomoćnik ministra za trgovinu i unutarnje tržište
Vedran.Kruzic@mingo.hr

Snježana Popović, tajnica
Snjezana.Popovic@mingo.hr

Tel. 01/6106 304; fax. 01/6109 150

Alen Leverić, pomoćnik ministra za industrijsku politiku, energetiku i rudarstvo
Alen.Leveric@mingo.hr

Ruža Milić, tajnica
Ruza.Milic@mingo.hr

Tel. 01/6106 831; fax. 01/6109 140

Darko Lorencin, pomoćnik ministra za investicije i konkurentnost
Darko.Lorencin@mingo.hr

Nada Gregl, tajnica
Nada.Gregl@mingo.hr

Tel. 01/6106 924; fax. 01/6109 118

Ivo Milatić, pomoćnik ministra i ravnatelj Ravnateljstva za robne zalihe
Ivo.Milatic@mingo.hr

Snježana Pintar, tajnica
Snjezana.Pintar@mingo.hr

Tel. 01/6106 788; fax. 01/6109 132

 

Glavno tajništvo
Miki Huljić, pomoćnik ministra
Miki.Huljic@mingo.hr

Sanja  Autisher, tajnica
Sanja.Autischer@mingo.hr

Tel. 01/6106 120; fax. 01/6109 120


Samostalni odjel za odnose s javnošću
e-mail: javnost@mingo.hr
tel: 01/6109-617; 01/6106-789; 01/ 6106-237;
fax: 01/6106-282

e-mail za upite građana: info@mingo.hr
e-mail za upite novinara: javnost@mingo.hr

 

Pisarnica:
Primanje stranaka radnim danom od 10 do 16 sati
tel: 01/6106-842 (Tomislav Ugrin, voditelj pisarnice)
tel: 01/6106-841 (Miroslav Vranješ, administrativni referent)

Povjerenica za etiku: Štefica Knezović
e-mail: stefica.knezovic@mingo.hr
tel: 01/6106770
fax: 01/6109132